O nás

Nestátní zdravotnické zařízení, které provozují registrovaní fyzioterapeuti


Vítejte na internetových stránkách nestátního zdravotnického zařízení Fyzio aktivity v oboru fyzioterapie, které provozují registrovaní fyzioterapeuti Bc. Gabriela Kuhajdová a Anna Němečková.

Jestliže Vás trápí bolesti pohybového aparátu, které chcete léčit nebo jim předcházet či si jen odpočinout a relaxovat, můžete se obrátit právě na nás.

Individuální fyzioterapie Vám pomůže vyřešit problémy s Vaším pohybovým aparátem. Tyto se nejčastěji projevují bolestí a omezením hybnosti. Na základě vyšetření (kineziologického rozboru) se uskuteční terapie s využitím speciálních fyzioterapeutických metod, mezi které patří například odstranění kloubních blokád, spoušťových bodů nebo korekce špatných pohybových stereotypů. Terapie zahrnuje také návrh „cvičení na doma“ a ergonomické poradenství, jehož cílem je minimalizovat riziko dalšího výskytu obtíží ve spojitosti s každodenními aktivitami.

Regenerační služby zahrnují masáže, které pomohou uvolnit tělo i mysl a tak mohou být příjemným doplňkem v péči o pohybový aparát.

Vyberte si z nabídky služeb a využijte příjemného prostředí, individuálního přístupu a odborné péče ve Vámi zvoleném čase. Vyberte si z nabídky služeb a využijte příjemného prostředí, individuálního přístupu a odborné péče ve Vámi zvoleném čase.